Details, Fiction and gumičky na hřívu koně

Jezdecké potřeby Pegas » Professional koně » Čištění » Péče o hřívu a ocas » Gumičky do hřívy - zlaté

Hřeben na hřívu hliníkový s držadlem Hliníkový hřeben k rozčesávání a protrhávání hřívy. S hliníkovým držadlem pro pohodlnější držení.

Mapa stránek Představujeme internetový obchod s chovatelskými  a zemědělskými potřebami

Elektrické ohradníky a chovatelské potřeby FARMER CZ s.r.o.- stříhací strojky a nože na koně

Plastový oválný kartáč na hrubší špínu a professionalčesávání hřívy a ocasu koně Professional děti o rozměru…

S tímto zbožím kupují Krmelec kruhový na balíky Professional ovce průměr 170cm kat. č. 630503170

více informací Velmi elegantní a zároveň praktická jezdecká perka z hladké kůže s protiskluzovou podrážkou. Měkká…

2017-08-16T13:25:34.525+02:00Hippie koníkMusela jsem si zase jen tak udělat radost rychlým a veselým projektem. Stále hledám nové typy panenek pro mrňata na spaní, ať ve typeě malých deček, nebo tělíček bez výplně. Už jich mám pěknou řádku na své pinterestové nástěnce a nejraději bych udělala všechny!Tentokrát to vyhrál koník se read more zajímavým a zcela originálním výrazem. Návod je ke koupení na Ravelry.V původním návodu má koník bílé bříško. Já jsem ho udělala celého hnědého (koně přece bílá bříška obvykle nemívají) a bílé má jen punčošky na zadních nožkách. Kopýtka jsem pěkně vytvarovala a na zadní přišila stříbrné podkůvky. A aby nebyl koník až tak docela jednobarevný, olemovala jsem spodní část tělíčka zelenou řádkou pevných sloupků a přišila jednoduché kytičky.

Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách? Přihlaste se k odběru a my je budeme přednostně zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.

Stříhací strojek na ovce Zipper II Horner Shearing - lehké elektrické nůžky na ovce Professional celoroční použití při stříhání ovcí, vyholování a trimování skotu. Strojek na stříhání ovcí je vhodný zejména při použití v malochovech ovcí. Jednodušší

Otevírač na kurník slepic, vrátný je kompletní automatický systém ovládání pohybu robustních

Kartáč plastový na čištění oválný velký Plastový oválný kartáč na hrubší špínu a pročesávání hřívy a ocasu koně. Různé barvy dle aktuální nabídky. Rozměry: 16x8cm.

Cookies jsou malé textové soubory, které mohou být používány webovými stránkami, aby učinily uživatelský zážitek více efektivní.

Kartáč na hřívu Nylon malý ,,Rejžák" vyrobený ze syntetických materiálů. Vhodný k úpravě hřívy, poradí si ale i se zaschlým bahnem a jinými nečistotami po celém koňském těle. Výška štětin je 45mm. Rozměry: 18,5x5,5cm. Různé barvy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Details, Fiction and gumičky na hřívu koně”

Leave a Reply

Gravatar